STRATEGICKÉ ONLINE HRY

STRATEGICKÉ ONLINE HRY » CASTLE KEEPER

Snažte sa ubrániť svoju pevnosť pred drtivou presilou, s pomocou lukostrelcov ničte superových vojakov. Vyslať do boja však môžete tiež vlastných ,bojovníkov, ktorí budú horlivo brániť svoj hrad.

Ovládanie
Streľba šípu medzerou, zmena uhlu strely šípkami do strán, pridanie a odoberanie lukostrelca šípkou hore a dole, špeciálny útok číslicami 1-9 (ak je k dispozícii)Hodnotenie:*****


Pridaj si túto hru na FACEBOOK


Pošli túto hru kamarátovi alebo kamarátke. Stačí ak klikneš do políčka pod týmto textom a stlačením CTRL spoločne s písmenom C odkaz zkopíruješ. Potom si otvor okno ICQ, Azetu alebo E-mail cez ikonu BOOKMARK pod týmto textom a odkaz stlačením CTRL spoločne s V do ICQ alebo e-mailu vložíš. Ak máš svoj blog, tak tento kód môžes tiež použiť, aby tvoji čitatelia hneď vedeli, ktoré hry rád/a hráš.Bookmark and Share

10 naposledy pridaných hier do tejto kategórie

Hrať hru
Jedinečná simulácia života farmára, ktorý sa snaží udržiavať svoje hospodárstvo v chode. Snažte sa, čo najlepšie obhospodárovať svoje záhony a za nazbieranú zeleninu môžete zarobiť peniaze, ktoré sa dajú investovať napríklad do poľnohospodárskych zvierat. Koľko dní sa dokážete udržať v hre a koľko peňazí za tento časový úsek zarobíte?


Zahraj si
Hrať hru
Super vymakaná ťahová stratégia podľa filmu Votrelci originál od 20th century Fox s perfektnou hudbou. Vyzbroj svoj tím a hor sa proti votrelcom.
.


Zahraj si
Hrať hru
Vynikajúca strategická hra, kde máte na začiatku na výber viacero bojovníkov. Zarábate peniaze a postupne sa vylepšujete. Lahôdka pre každého fajnšmekra strategických hier.
.


Zahraj si
Hrať hru
Výborná strategická hra, kde máte na výber 4 rasy.
Zahraj si
Hrať hru
Snažte sa ubrániť svoju pevnosť pred drtivou presilou, s pomocou lukostrelcov ničte superových vojákov. Vyslať do boja však môžete tiež vlastných bojovníkov, ktorí budú horlivo brániť svoj hrad.


Zahraj si
Hrať hru
Vynikajúca strategická vysoko návyková online hra.
.


Zahraj si
Hrať hru
Stanete sa majiteľom občerstvenia so zmrzlinou a vašou úlohou bude uspokojiť želania mnohých náročných a netrpezlivých zákazníkov, túžiacích po toľko potrebnom osviežení. Pre úspešný postup do ďalšieho herného kola musíte vždy na konci náročného pracovného dňa vykázať vopred určený zisk.
.


Zahraj si
Hra? hru
Super strategická hra. Cieľom je, ako to už v podobných vojnových stratégiach býva, drancovať a celkom zničiť vašeho protivníka.
Zahraj si
Hra? hru
Výborná kartová hra na štýl Magic the gathering.
.


Zahraj si
Hrať hru
Boj železných beštií. Skladáš si vlastných robotov, montuješ brnenia a rôzne zbrane.


Zahraj si

ďalšie hry v kategorií: STRATEGICKÉ ONLINE HRY


Vyskúšali ste už - vasehry.sk ? Hrať hru na vasehry.sk

.

Pridať komentár

 


Komentáre

Komentáre k hre: CASTLE KEEPER

  jozo @ 12.Aug.2008 # 00:08:32
bomba hra, velmi sa mi paci
  Johny @ 21.Aug.2008 # 18:20:40
perfis hra, dajte viac hier takych kde dsa chrani zakladna
  matej @ 07.Sep.2008 # 12:53:29
super hra
  stivi @ 27.Dec.2008 # 08:52:19
to je super hra vinikajuca
  palko @ 05.Feb.2009 # 09:13:50
ja som nahral bodov 18350 a vi kolko
  LOLOP @ 19.Aug.2009 # 19:36:59
MNE NJDE ZEPNU? SUPER HRA.
  LOLOP @ 19.Aug.2009 # 19:39:47
MNE NEJDE ZAPNU? SUPER HRA.

Pridaj komentár k hre:CASTLE KEEPER

 
TOPlist